Барани у школі

Ревізори однієї з сільських початкових шкіл у Франції були шоковані: в списку учнів під час перевірки вони виявили… 15 живих баранів!

Саме на такий екстравагантний крок пішла адміністрація, аби вберегти школу від запланованого скорочення одного з 11-ти діючих класів. Щоб замилити начальству очі й показати йому начебто велику кількість школярів, директор без вагань вніс до списку ціле бараняче стадо. У нас такі фокуси навряд чи пройшли б, однак власних баранів за шкільними партами все ж вистачає, чи не так?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 128 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира