Останній дзвінок у стилі PLayboy

Випускники однієї зі шкіл у місті Владивостоку відзначили свято останнього дзвінка оргією у стилі Playboy.

Хлопці і дівчата святкували завершення школи майже голяка, лише дехто косметично замаскував своє тіло костюмами вампірів, зайчиків і поліцейських. Коли фотографії цієї вечірки з'явилися на ранок у соціальних мережах, шокована директриса школи тут же подала у відставку, а добрий десяток батьків зліг у лікарню з інсультом. Як думаєте: у школах Житомирщини таке можливо чи ні?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 127 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира