Найдовше ім’я в світі

Як не дивно, його володарем є наш земляк - дивакуватий житель Тернополя, повне ім'я та прізвище якого складається з майже 100 літер!

Ясно, що правильно вимовити його ніхто не в силі, тому чоловік поблажливо дозволяє називати себе скорочено: Броні-Вогневладислав-Едуардо-Леонардо. Найдивніше те, що це довге ім'я фігурує в його паспорті. Яким чином воно потрапило туди і з милості якої працівниці загсу, поки що невідомо.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 80 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира