Секс-дублер Мессі

Іранець Різа Перестес настільки схожий на знаменитого футболіста Мессі, що нерідко видає себе за нього.

Користуючись цією схожістю, спритний ловелас з початку року обманув і спокусив у ліжку вже 28 дівчат. І успішно продовжував би кар'єру "секс-дублера" Мессі й далі, якби випадково не піймався на обмані. Тепер 23 розгнівані жертви гуртом подали на нього в суд, але найбільше покарання його очікує вдома, бо Різа одружений, має дуже ревниву дружину і трьох синів. "Зате як погуляв!" - втішає сам себе лже-Мессі.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 62 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира