Курорт по-туркменськи

У Туркменії всіх чиновників суворо зобов'язали зміцнювати своє здоров'я і відпочивати на шикарному курорті Авазе.

Для цього кожен без винятку службовець повинен щороку в обов'язковому порядку купити на цей курорт бодай одну путівку, а якщо чоловік сімейний, то й дві. Кожна така путівка коштує… три чиновницькі зарплати, тому купують їх, як мовиться, з-під палиці, під наглядом керівництва, яке, до речі, й саме мусить пройти "курорт по-туркменськи!". От якби наших нардепів, міністрів та інших велеможців змусили у такий спосіб відпочивати в Денишах!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 49 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира