Шамани рятують Сибір

Небачені пожежі в Сибіру охопили вже мільйони гектарів лісу. Оскільки через колосальні масштаби влада вирішила не гасити їх, вважаючи, що дешевше буде відновити втрачений ліс, за його порятунок вирішили взятися відомі сибірські шамани. Вони провели на початку серпня своєрідний «надзвичайний з’їзд» і наклали на стихійний вогонь анафему, яка нібито має його загасити. Щоправда, до сьогоднішнього дня сибірські простори все ще палають, але шамани запевняють, що їхні заклинання ось-ось подолають стихію.

 

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 80 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира