За товар платять сміттям

Ця незвичайна крамниця з неабияким успіхом працює в італійському місті Порто-Рево.

В ній можна купити непоганий крам широкого асортименту, заплативши за нього не традиційними грішми, а… сміттям! Річ у тому, що всі товари, які тут продаються, вироблені саме із сміття: воно щодня переробляється на діючому при крамниці маленькому заводику. Виходить взаємна вигода: і міщанам, які залюбки несуть сюди клунки зі сміттям, і винахідливому підприємцю, який заробляє непогані гроші буквально на рівному місці. От якби його з цією екологічною хваткою та бодай на півроку в Житомир!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 84 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира