УДАВ ДРЕМЕНУВ У САМОВОЛКУ

І це не жарти: в німецькому місті Торнеш з подвір'я на вулицю несподівано втік триметровий удав.

Його господар пан Шанталь у пошуках пропажі підняв на ноги не лише пожежних і "надзвичайників", а й поліцію, але безрезультатно: удав наче у воду канув! Його шукають вже два тижні, причому навіть у сусідніх населених пунктах. Одним словом, гер Шанталь потрапив у неприємний "шкандаль", бо невдоволена громадськість, побоюючись зниклого удава, раз по раз пише петиції на адресу влади, вимагаючи негайно знайти нахабу. Не помандрував же він, слово честі, до Житомира!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 123 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира