ТОМАТНА ФІЄСТА

До числа найулюбленіших розваг іспанців вже багато років належить іскрометна фієста "Томатина" - жартівливі томатні "бої" після завершення збирання помідорів.

Оскільки їх вирощують значно більше за потребу, щороку наприкінці серпня дорослі і діти без жалю тратять значну частину овочів на "перехресне стріляння", перетворюючи веселе "поле бою" у "криваве місиво". Цього літа на томатну канонаду тут витратили, за найскромнішими підрахунками, кілька тисяч тонн помідорних "боєприпасів". Хоча могли б частину з них благодійно подарувати Україні!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 66 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира