«Шукаємо Наполеона!»

Якщо ви невеличкого зросту, вічно нахмурені, подібні манерами та обличчям на французького імператора Наполеона і наділені артистичним талантом, то маєте прекрасний шанс заробити на цьому 100 тисяч євро.

Саме такий гонорар отримає той, хто виграє конкурс на роль Наполеона для участі у масових заходах, що пройдуть на його честь на острові святої Олени, де знаменитий полководець помер у засланні. Інсценовані заходи тут проходитимуть з 14 жовтня аж по 2021 рік, отож поспішайте, щоб не запізнитися із заявкою!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 89 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира