Королева прикрила «забігайлівку»

Обурена королева Великобританії була змушена прикрити "забігайлівку", яка підпільно діяла в її резиденції у знаменитому Букінгемському палаці в Лондоні.

Величезні масштаби палацу (тут 775 кімнат, 52 спальні, 70 ванних кімнат та безліч інших допоміжних приміщень) дали змогу челяді крадькома відкрити в одному з куточків кімнатку, де охочі до спиртного могли на ніч у післяробочий час "прийняти на груди". Закривши "кафе", королева заодно вирішила з’ясувати, хто вчащав туди з більш як 200 чоловік обслуги. Кажуть, наших земляків серед них не виявилося!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 107 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира