Женився на власній бабусі

Щоб "відкосити" від служби в армії, 24-річний житель села Байківка на Вінниччині додумався до такого незвичайного кроку, як одруження на власній… бабусі.

Хоча старенькій вже 81 рік, парубок без вагань став з нею у сільраді на "рушничок щастя" і тут же оформив над нею опіку як над престарілою. Після чого суворий райвійськком лише руками розвів, адже опікунів до армії брати заборонено. Тепер його хочуть призвати туди через суд, відмінивши фіктивні шлюб та опікунство, на що сачкун тут же парирував, що має намір завести зі своєю законною дружиною… дитинку. Знай наших!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 52 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира