Безрозмірна конституція

Якби рівень життя в країні залежав від розміру її конституції, то найщасливішою державою на планеті, без перебільшення, була б… Індія.

Річ у тому, що її конституція має просто гігантські розміри - вона складається з понад 145 тисяч слів! Осилити такий талмуд до кінця не під силу навіть дуже терплячим юристам і чиновникам, не кажучи вже про пересічних індусів. А от конституція США за кількістю слів є у світі найменшою: їх лише 4400. Українська конституція за цим показником посідає місце у проміжку між ними. Цікаво, чи брали ви її колись до рук?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 54 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира