«Бачу Сонце як чорну пляму»

Схоже, до Книги рекордів Гіннесса потрапить і наш земляк киянин Леонід Коваленко.

17 жовтня у присутності десятків медиків, журналістів і просто роззяв він без будь-яких окулярів та інших захисних пристроїв дивився прямо на сліпуче Сонце протягом довгих 60 хвилин! Після чого без будь-якої шкоди для очей спокійно пішов у кав'ярню пити каву. Як пояснити цю унікальну для людей здібність, Леонід не знає. Каже лише, що володіє нею з раннього дитинства і бачить Сонце як невеличку чорну пляму на небі. Навіть не думайте повторити його унікальний експеримент - можете осліпнути!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 106 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира