«Раз усмішка, два усмішка!»

Головний польський банк вирішив практично перевірити, наскільки приязні усмішки його працівниць впливають на клієнтів, тобто на ефективність усієї банківської справи.

Для цього розставили повсюди відеокамери, які протягом усього робочого часу скрупульозно фіксують, скільки разів за зміну усміхнулася кожна банкірша. І якщо кількість усмішок не дотягує до встановленої норми, на працівницю накладають штраф. Отаку б новацію та житомирським жекам!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 49 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира