Ожив на власних похоронах

П’ятдесятип’ятирічний індійський фермер пас кіз, йому стало погано, і родичі викликали лікаря, який констатував смерть.

Отож наступного дня провести небіжчика в останню путь зійшлася вся його велика рідня. Як і годиться, пішли усілякі прощальні промови, коли раптом фермер підняв у труні голову і сердито сказав: "Чи не могли б ви говорити тихіше?!". Після цього чудесного "воскресіння" родичі подали на лікаря до суду за моральну шкоду, але той викрутився таким поясненням: "Так, він помер, але лише на 2 дні!".

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 93 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира