«Привіт, Субсидіє Цитрамонівно!»

Українці знову потішили світ екзотичними іменами новонароджених дітей.

Ще б пак: цього літа лише в Києві зареєстровані такі незвичайні дівчачі імена, як Субсидія, Карамель, Забава та Квітослава. Не дуже відстали від них і столичні батьки хлопчиків, давши їм після народження імена Цитрамон і Дюбель. Уявіть собі, як вони вітатимуться через кілька десятків років: "Привіт, пані Субсидіє Цитрамонівно!", "Вітаю, пані Карамеле Дюбелівно!".

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 82 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира