Єноти вдарилися в книги

Начальство одного з американських університетів шоковане: в його бібліотеці на 3-му поверсі ні з того ні з сього завелися… єноти!

Десятки їх щодня спокійно розгулюють поміж стосами книг, а деякі навіть засинають над вченими фоліантами, лякаючи бібліотекарів і студентів. Всі спроби адміністрації "відселити" тварин власними силами були невдалими, тому довелося тимчасово припинити навчання і звернутися за допомогою до поліції, однак і їй поки що не фортунить. Житомирські студенти про таку "шару" можуть лише мріяти!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 64 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира