Караоке на поминках

У німецькому місті Вітгаген пом'янути покійника зібралися кілька десятків його родичів та друзів.

Все йшло у традиційному поминальному руслі, поки кухарі помилково не подали до столу пиріг з… гашишем. Після чого поминки плавно перейшли у масові хороводи і навіть караоке з іскрометними танцями довкола портрета небіжчика з траурною стрічкою. Так тривало кілька годин, поки дія наркотику не почала слабнути і караоке знову не стало банальними сумними поминками. Що то значить випадкова помилка!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 92 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира