Пес-прокурор

В американському місті Чикаго до штату прокуратури зарахували пса Хетті з породи лабрадорів.

Головний його обов’язок – щодня, крім вихідних, з 9 до 17 години приязно спілкуватися з дітьми і психологічно неврівноваженими людьми, яких приводять сюди. За терпеливе виконання цих психологічних функцій Хетті має службову «кімнатку» і отримує непогану зарплату у вигляді смачного щоденного сухого корму. Хоча чому тут дивуватися: у нас не так давно генеральний прокурор теж не мав юридичної освіти!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 81 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира