«Заспівай – повезу!»

Серед українських таксистів водій одного з вінницьких таксі – найбільш оригінальний: він возить пасажирів не за гроші, як усі інші, а за…пісні!

Умова в нього завжди одна: «Заспівай пісню – тоді й повезу!». З єдиною умовою: кожну заспівану клієнтами в салоні пісню він затим викладає в соціальні мережі. Особливо полюбляє українські народні пісні, на які завів особливу знижку. Так що якщо збираєтесь у Вінницю, вивчіть кілька гарних ліричних пісень – і безплатний проїзд по місту вам гарантований!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 85 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира