Коров’яче щастя – в окулярах

На одній з молочнотоварних ферм Підмосков’я кожній корові одягнули спеціальні «окуляри віртуальної реальності».

На думку експертів, такі пристрої допомагають коровам розслаблятися і навіть почуватися щасливими, а в кінцевому результаті – давати більше молока. Наскільки зростуть їхні надої і щастя, покаже вже наступна весна, а поки що дійне стадо щодня прогулюється в імпозантних темних окулярах «а ля іноземка». Цікаво, чи запозичать це оригінальне ноу-хау реформатори сільського господарства України?

 

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 91 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира