Пес Барбос в ролі Штірліца

Індійський фермер Срікант Гоуда зі штату Карнтака роками потерпав від набігів на його родючі поля нахабних мавп: їх табуни щоразу знищували значну частину урожаю.

І тоді вирішив відлякувати ненажер своїм флегматичним…псом Барбосом! Для цього пофарбував його на смуги, від чого песик зовні почав дуже нагадувати тигра. Як не дивно, пофарбований гавкаючий «тигр» і справді наганяв на тупеньких мавп такого жаху, що вони повністю припинили свої набіги на фермерські плантації. Може, ідея перефарбувати пса і зробити з нього «Штірліца» стане у пригоді й вам?

 

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 65 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира