Банду очолив козел

В місті Павлограді на Дніпропетровщині вже місяць орудує банда, яку очолює…козел! Так-так, натуральний козел, що у супроводі зграї оберігаючих його псів-безхатченків гасає по вулицях, наганяючи жах на павлоградців. Чим він так приворожив собак, невідомо, але поки що усі спроби правоохоронців і громадських активістів ліквідувати цю банду, що явно розперезалася, закінчувалися провалами. На нейтралізацію банди нині кинуто чималі сили, отож знаменита фраза Жеглова з популярного теледетективу незабаром може прозвучати так: «А тепер – Козел! Я сказав – виходь!».

 

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 72 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира