Злодія замучила совість

Англійське містечко Тілбі неабияк гордилося своїм історичним пам’ятником – унікальною корабельною гарматою 19 століття.

Однак 30 років тому цей раритет раптово зник: його банально вкрали з постаменту. Яким же було здивування жителів, коли через три десятки років гармата зненацька повернулася уночі на те своє місце, де колись стояла. Той, хто крадькома привіз і встановив її, залишив записку, де розкаявся у давній крадіжці і заявив, що після неї його замучила совість. Так що тепер ясно, як Божий день: у злодюг совість стає нормальною через 30 років.

 

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 93 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира