Без газу можна обійтися

Виявляється, є прекрасний утеплювач житла, який дає змогу обходитися без газу навіть у великі морози.

Це довела Віра Івашко з села Озера на Полтавщині, яка капітально утеплила свою хату знадвору за допомогою 5 тисяч… порожніх скляних пляшок! Їх пошук по довколишніх смітниках, а затим і монтаж зайняв кілька місяців, зате тепер в оселі винахідливої жіночки теплинь, ніби в Африці. Перейняти цей досвід і стати незалежним від дорогого газу тепер може будь-хто з нас, але скільки ж це треба попередньо видудлити горілки і пива?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 58 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира