Йому все по зубах

Мова про нашого земляка – жителя Маріуполя Максима Куцана.

У нього такі міцні зуби, що чоловік без ускладнень піднімає ними удвоє важчі, ніж він сам, тягарі і навіть гне монети! Оскільки ж важить він 60 кілограмів, то йому по зубах вага 120 кіло, і «зубний силач» неодноразово доводив це при багатьох свідках і телекамерах. Зараз Максим на повному серйозі подумує, чи не плюнути йому на все і податися в циркачі, щоб заробляти собі на життя достатні гроші. Думаєте, піде?

 

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 112 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира