Хворі здають екзамени

Віднедавна в Китаї хворих з лікарень не виписують.

Кожен з них перед випискою неодмінно повинен здати…екзамен перед спеціальною строгою комісією. Ескулапам треба докладно розказати, якого лікувального режиму хворі будуть дотримуватися вдома, які прийматимуть таблетки тощо. І якщо людина той іспит не здасть, ніхто її додому не випише. Кажуть, цим нововведенням всерйоз зацікавилося наше рідне міністерство охорони здоров’я, адже тоді з хворих можна буде брати гроші ще й за такі екзамени. Як гадаєте: запровадять у нас це ноу-хау чи ні?

 

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 107 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира