Премія за тверезість

Шведські компанії запровадили для своїх працівників нову солідну премію – за тверезість на вечоринках.

Її дають тим, хто ухитряється на різних фуршетах і корпоративах не спокуситися алкогольними напоями і побути тверезим хоча б годину. Щоб довести це шефу на роботі, досить взяти на вечоринці в її організаторів спеціальну довідку або отримати від них підтвердження через смартфон. У нас ця дивна премія навряд чи приживеться хоча б з тої простої причини, що бути на вечоринці тверезим багато хто вважає нонсенсом.

 

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 57 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира