«Ти мусиш стати сивим!»

Таку строгу команду отримали в Туркменістані всі чоловіки, які працюють у бюджетній сфері і старші за 40 років.

Щоб не накликати на себе гнів начальства, вони, хоч-не-хоч, наввипередки кинулися фарбуватися в сиве у перукарні. «Сива реформа» пояснюється тим, що туркменський президент почав сивіти, і його оточення дуже хоче, щоб подібно до президента посивіла вся чоловіча половина країни. Нова «мода» виявилася настільки потужною, що на сивий колір вже добровільно, на всяк випадок, перейшли тисячі дівчат і жінок. От що значить «залізна дисципліна»!

 

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 74 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира