Коронавірус – не страшний!

Кардинальний захист від коронавірусу знайдено, та ще й дуже простий!

Виявляється, це… звичайні марлеві маски: один із жителів Челябінської області почав примусово одягати їх не лише на дружину, дітей і тещу, а й на корову та всіх інших домашніх тварин. Але якщо люди і корова ще сяк-так витримують цілий день у масках, то кіт, собака і 10 курей намагаються всіляко зірвати їх, тому дядько встановив за ними особливий контроль. Цікаво, а скільки діб витримали б у такій масці ви?

 

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 121 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира