Овеча відплата

Шотландський вівчар Уільям Браун потрапив у халепу буквально на рівному місці.

Заганяючи увечері своє стадо у стійло, він спересердя ляснув одну з неслухняних овечок по вуху. І треба ж такого: його «ляпас» зняв на смартфон представник благодійної організації захисту тварин! Потім був строгий суд, на якому дії фермера трактувалися як «насилля над бідною овечкою». І як результат – «овеча відплата»: на Брауна наклали штраф у 550 фунтів стерлінгів. Отака вона, Європа!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 76 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира