Кінець епохи бідності

Дочекалися: епосі бідності ось-ось буде гаплик! Щоправда, не в Україні, а в Індонезії.

Тутешній міністр освіти і культури Мухаджер Ефенді готує спеціальний закон, який зобов’яже багатих одружуватися з…бідними! За його підрахунками, цей строгий документ вже через кілька років зведе кількість тих, хто проживає за межею бідності (а це 10% усіх сімей) до мінімуму, і тоді настане довгождана епоха загального процвітання. Не виключено, що український Уряд теж візьме цей «революційний» індонезійський закон на озброєння!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 65 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира