Персональний «коронавірус»

Американець Боббі Райнс через суд добивається права встановити на своєму автомобілі замість номерів табличку «Корона-Вірус».

Він вперто доводить суддям, що це слово означає зовсім не новітню хворобливу пошесть і тому аж ніяк не страшне. Незважаючи на всі його енергійні доводи, суд першої інстанції відхилив заяву Боба і відправив її на мовну експертизу філологам одного з університетів. Райнс терпеливо чекає їхнього вердикту, і хто знає: а раптом феміда США стане на його бік і він отримає персональний коронавірус?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 56 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира