Вірус відновлює пам’ять

Китайський будівельник Чжу Цзямін 30 років тому поїхав з дому на заробітки, упав на будові з риштовки і втратив пам’ять.

Чоловік забув, звідки він родом і чи є в нього сім’я, і залишився жити і працювати в далекому чужому місті. Так тривало до наших днів, поки Чжу не почув по телевізору свіжі новини про коронавірус. Вони так вразили його, що у нього тут же повністю відновилася втрачена пам’ять, і він повернувся у свою сім’ю. Невже коронавірус і справді лікує пам’ять?!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 111 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира