Вірус затуманив учителів

Таке враження, що коронавірус згубно діє на тих учителів, які ведуть з Києва по центральному телебаченню онлайн-уроки.

Не встигли вони розпочатися, як Україна вже потішається з недопустимих для школи «ляпів». Так, під час телеуроку історії вчителька переплутала імена імператорів і дати, географ грубо помилився у назвах океанів, що омивають Австралію, а математичка не змогла правильно виконати арифметичну дію для 5 класу: при відніманні 30,2-2,2 у неї вийшло 18, а не 28! Ось такий підступний вірус!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 75 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира