«Привіт, Вірус Петрович!»

Парадокс: чим далі шириться коронавірус, тим частіше ним називають новонароджених!

В Індії, скажімо, батьки назвали своїх близняток «Ковід» і «Корона», вважаючи, що ця пошесть – священна, бо очищає та об’єднує людство. Кілька юних Корон зафіксовано також у Франції та Німеччині, є вже і перші Коронавірусики. Маленькі Ковіди і Віруси появилися і в Росії – колись їх поважно величатимуть «Ковід Степанович» та «Вірус Петрович». Цікаво, як вони будуть пояснювати свої імена знайомим, не кажучи вже про дітей і внуків?!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 108 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира