Медаль за боротьбу з вірусом

Від нашестя коронавірусу багатьох чиновників буквально «перемкнуло».

Як-от у Житомирському міському управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту, де оригінально вирішили завдати цій пошесті смертельний удар: за півмільйона бюджетних гривень взяли та й закупили більш як 3200…медалей! Ото вже понагороджують борців проти «корони»! Кому й за що їх вручатимуть у Житомирі і чи не краще було б накупити за ці 500 тисяч гривень захисних марлевих масок – ніхто не питає, головне – маємо кучу медалей!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 126 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира