А бункер сказав «Ку-ку!»

Один з олігархів Нової Зеландії справедливо вирішив самоізолюватися і разом із сім’єю перечекати коронавірус у власному бункері, нашпигованому суперсучасною технікою.

До воріт бункера під’їхали кілька фургонів з провіантом, як мінімум, на півроку, мільярдер вийняв з кишені ключ від замка дверей, але вони…так і не відчинилися: кодова автоматика дала маху. Через півгодини марних зусиль олігарх плюнув зі злості і викликав «на килим» фірму, яка будувала бункер. Не виключено, що то були житомирські будівельники!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 51 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира