«Мене звати Епідемія Гаврилівна!»

Наступ коронавірусу приніс моду на такі нові імена, про які донедавна ще ніхто й не чув.

В Росії кілька днів тому зареєстрували маленьку Епу, а точніше – Епідемію Гаврилівну, як її величатимуть колись. Можна лише уявити, якого страху наганятиме колись на людей таке грізне ім’я! А в Індії батьки новонародженого немовляти без вагань назвали його «Санітайзер» – на честь відомого дезінфекційного засобу. З’явився на планеті і маленький «Карантин». Бр-р-р! А вам не страшно?!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 84 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира