Порушив карантин – на цвинтар!

У деяких країнах запровадили дуже ефективний метод боротьби з порушниками карантину.

Якщо поліція виявить, наприклад, що ви проігнорували ту чи іншу вимогу карантину, вас можуть примусово відправити на…благодійну роботу по впорядкуванню громадських кладовищ: копання ям, збирання біля могил старих вінків та сміття тощо. Як довела статистика, після такого «стажування» на цвинтарі порушник стає шовковим і вдруге карантинні правила вже не порушує. Нам би такий «виховний спосіб»!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 65 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира