Коронавірусне тату

До багатьох екстравагантних новацій, спричинених світовим нашестям Ковіду-19, у країнах Західної Європи додалося спеціальне коронавірусне татуювання.

Якщо маєте бажання, майстри тату з такою фантазією розрисують жахливими картинками ваше тіло з ніг до голови, що на вас вся вулиця буде обертатися і плюватися, і всі до єдиного перехожі триматимуть залізну соціальну дистанцію! І хоча це «задоволення» не з дешевих, у Франції чимало юнаків вже стали «рябими» від колоритного тату. Слава Богу, воно ще до нас не дібралося! Чи надовго?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 86 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира