Знищити вогнем заразу!

Саме так вирішили діяти жителі селища Ногір в Північній Осетії.

Там пішли вперті чутки про те, що причиною появи і поширення коронавірусу є тутешня вишка телефонного зв’язку 5-го покоління. Мовляв, з неї навкруги струменить потужна радіація, яка і є причиною зарази. Розлютовані люди взяли та й спалили цю вишку дотла. Вогняним інцидентом нині займаються відповідні органи, а коронавірус спокійно поширюється собі далі. Що сердиті осетини, на вашу думку, можуть спалити іще?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 127 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира