Не допоміг і коронавірус!

Коли в’язень однієї тюрем у штаті Каліфорнія (США) захворів на коронавірус, його сусіди по камері були на сьомому небі: з’явився прекрасний шанс…вибратися на волю!

Тому вони щосили намагалися заразитися від нього: разом їли, спали, обнімалися тощо. Але хитрий план зірвався! Хоча триклятий вірус хутко підчепили всі одного ув’язнені, випускати їх на свободу адміністрація категорично відмовилася, перетворивши у лазарет саму в’язницю, де в’язні лікуються й досі. Недарма у народі кажуть: не радій передчасно!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 59 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира