«Згинь, нечиста короно»!

Індійський священик Шрініваса Сіддхар вирішив раз і назавжди подолати клятий коронавірус в оригінальний спосіб: закопавши…себе самого!

Він сумлінно окопався в землі так, що звідти 8 годин стирчала лише його голова, яка не переставала промовляти заклинання «Згинь, нечиста короно»!». Як на це відреагувала небесна канцелярія, поки що невідомо, зате сам Шрініваса підхопив нежить і був змушений злягти в лікарню. А невдачу пояснює тим, що, мовляв, переплутав у молитві слова. Може, й справді переплутав?!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 54 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира