Як з’їсти вождя?

Якутська влада вирішила визначити рейтинг російських вождів, але по-сибірськи креативно.

Тут до свята відкрили кондитерську виставку «Лідери і вожді Росії», яку склали торти, випечені у формі…голів цих лідерів! При бажанні можна купити і схрумати, наприклад, спечену у натуральну величину солодку голову Сталіна, Брежнєва, Горбачова, Єльцина тощо. Як думаєте: чи наважиться хтось з’їсти голову Путіна за ціною 6900 рублів?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 66 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира