На пару з улюбленим котом

Жителька англійського міста Честер багато років жила в орендованій квартирі разом зі своїм улюбленим котом, аж поки орендодавець категорично не заборонив котяче проживання.

Після чого жінка перебралася жити зі своїм котиком…на вулицю: звела в парку примітивну будочку під парасольками, в якій і прожила на пару з котом кілька років, у тому числі і взимку! Усі вмовляння покинути кота і перебратися в нормальне житло були безрезультатними: солодка парочка там і досі! А ви свого котика теж так сильно любите?

 

Баннер

Стрічка новин

онлайн

Сейчас 383 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2025. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира