Після чого жінка перебралася жити зі своїм котиком…на вулицю: звела в парку примітивну будочку під парасольками, в якій і прожила на пару з котом кілька років, у тому числі і взимку! Усі вмовляння покинути кота і перебратися в нормальне житло були безрезультатними: солодка парочка там і досі! А ви свого котика теж так сильно любите?


