Щурі зжерли наркоту

Раптова прокурорська ревізія одного з поліцейських відділків Індії виявила нестачу недавно конфіскованого наркотику.

Та ще й чималеньку: у підвальному складі бракувало понад 200 кілограмів особливо популярного у наркобізнесі канабісу! На резонне запитання: „Куди подівся канабіс?” поліціянти лише руками розвели: мовляв, винні не вони, а...підвальні щурі. У судовому рішенні за результатами перевірки так і записали: „Наркоту зжерли щурі!”. Цікаво, а що ви думаєте з цього приводу?

 

 

Баннер

Стрічка новин

онлайн

Сейчас 428 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2025. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира