Та ще й чималеньку: у підвальному складі бракувало понад 200 кілограмів особливо популярного у наркобізнесі канабісу! На резонне запитання: „Куди подівся канабіс?” поліціянти лише руками розвели: мовляв, винні не вони, а...підвальні щурі. У судовому рішенні за результатами перевірки так і записали: „Наркоту зжерли щурі!”. Цікаво, а що ви думаєте з цього приводу?


